Wirtualne szkolenie z zakresu cyberbezpieczeństwa | Nowoczesna aplikacja VR

Kliknij tutaj by przejść do wydarzenia

Zapraszamy na prezentację możliwości, jakie oferują szkolenia wirtualnej rzeczywistości, przedstawionych na przykładzie autorskiej aplikacji studia Giant Lazer – Company (Un)Hacked – immersyjnego kursu z zakresu cyberbezpieczeństwa skierowanego do przedsiębiorstw i uczelni. Podczas eventu wprowadzimy odbiorców w świat hackera i jego brudnych sztuczek po to, by znać największe zagrożenia prywatności i bezpieczeństwa w sieci.

Wydarzenie odbędzie się w formie streamu online, podczas którego pokażemy, jak wygląda nasza aplikacja i czemu służy. Do udziału zapraszamy przedsiębiorców, pracowników instytucji kultury i edukacji, a także wszystkich zainteresowanych innowacjami związanymi z wirtualną rzeczywistością.

Nasze szkolenie ma na celu zabezpieczenie najbardziej newralgicznego punktu pracy z siecią komputerową w każdej firmie i instytucji. Chodzi o czynnik ludzki, który to w większości przypadków odpowiada za kłopoty z infrastrukturą IT. Środowisko pracy w biurze jest obecnie ściśle związane z zarządzaniem bazami danych i serwerami. Jednocześnie dane stały się jednym z najcenniejszych typów własności. Informacje generują wysokie dochody dla reklamodawców, mediów i… hakerów na całym świecie.

Company (Un)Hacked to wirtualny system szkoleniowy, który pozwoli każdemu zrozumieć większość typowych sztuczek stosowanych przez niezliczonych hakerów. Poprzez zaproszenie do szkolenia w formie zabawy/gry, pragniemy zachęcić pracowników firm do zapoznania się z tematyką zagrożeń IT od drugiej strony, tym samym pokazać mechanizmy ataków hakerskich.

ORGANIZATOR:

Giant Lazer

Logo organizatora