Formuła: Konferencja

Konferencja Firma Przyszłości

VI edycja Konferencji „Firma Przyszłości” Gromadzi Przedsiębiorców. W dniu 4 października 2023 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które skupi przedsiębiorców, innowatorów i liderów biznesu – konferencja „Firma Przyszłości”. Organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Toruniu przy wsparciu Partnerów Konferencji, ta inspirująca konferencja ma na celu przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów i strategii potrzebnych do sukcesu w zmieniającym się świecie biznesu.

 

Konferencja „Firma Przyszłości” to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności biznesowych, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń.
Główne tematy konferencji obejmują: innowacje, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój biznesu, prawo, ekonomię czy marketing.

Konferencja „Firma Przyszłości” będzie gościć wybitnych prelegentów z różnych dziedzin biznesu, w tym m.in.:
Marek Zuber – Ekonomista i analityk rynków finansowych. Od 2002 roku prowadzi działalność w zakresie sporządzania prognoz makroekonomicznych i rynkowych, analiz przedsiębiorstw i zarządzania finansami.
Kamil Kozieł – założyciel PrezArt, rekordzista w ilości napisanych wypowiedzi, scenariuszy czy slajdów. Jeśli zdarzyło Wam się kiedyś wysłuchać ciekawej prezentacji TEDx, to istnieje szansa, że to właśnie Kamil jest jej autorem.
Piotr Konieczny – ekspert ds. bezpieczeństwa, założyciel Niebezpiecznik.pl, od szesnastu lat pomaga największym polskim i zagranicznym firmom w zabezpieczaniu ich sieci przed atakami.
Martyna Tarnawska – Entuzjastka świata digital i nowych technologii, trenerka, facylitatorka i project managerka. Od 2015 roku projektuje procesy rozwojowe, produkty i usługi; facylituje warsztaty innowacji w metodyce Service Design i korzysta z narzędzi Design Thinking w codziennej pracy.
Patrycja Mikutaniec – Dyrektorka Departamentu Sprzedaży Indywidualnej i MŚP w LUX MED Sp. z o.o.
Od ponad 20 lat związana ze sprzedażą usług – najpierw w branży Bankowej w potem poprzez udział w projekcie budowania nowego banku, gdzie jej głównym zajęciem była budowa struktur sprzedażowych.
Konferencja odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, w dniu 4 października 2023 roku. Rejestracja jest już otwarta, a miejsca są ograniczone, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania udziału.

ORGANIZATOR:

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Wymagana
 • LINK: Konferencja Firma Przyszłości
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  Toruń
 • DATA:
  4.10.2023
 • GODZINA:
  9:00 - 16:00
 • PRZESTRZEŃ:
  Offline
 • WIEK:
  Dorośli
 • MIEJSCE:
  CKK Jordanki Toruń
 • JĘZYK:
  Polski