Jak tworzyć przyjazne ankiety i formularze?

Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników z narzędziami do tworzenia internetowych formularzy i zbierania danych. Mając wiedzę w tym zakresie, uczestnik szkolenia będzie potrafił stworzyć formularz ankiety, zebrać od uczestników opinie i informacje zwrotne (np. dotyczące realizowanych projektów) lub stworzyć formularz zapisu na wydarzenie/webinar.

Pokażemy Ci kilka rozwiązań do tworzenia formularzy oraz omówimy ich funkcje i ograniczenia (np. wynikające z bezpłatnych wersji). Przedstawimy także kilka popularnych błędów przy tworzeniu formularzy i podpowiemy, jak ich unikać. Podzielimy się dobrymi praktykami, które poprawią doświadczenia użytkowników wypełniających ankiety. Pokażemy także w jaki sposób generować przyjazne raporty oraz estetyczne wykresy, które będziesz mogła/mógł wykorzystać na przykład w prezentacji podsumowującej wyniki badań.

Wisienką na torcie będzie krótkie wprowadzenie do marketing automation – bardziej zaawansowanym widzom pokażemy, jak można łączyć formularze z innymi narzędziami (np. automatycznie zapisywać odpowiedzi z ankiet w programie do wysyłki newsletterów e-mail).

ORGANIZATOR:

Skillspace

Logo organizatora