Baza Ekspertek #nieczekam107lat

Logo partnera
Według badania w 2021 roku udział kobiet w głównych telewizyjnych serwisach informacyjnych w Polsce wynosił średnio 24 proc. Dajmy kobietom równy głos w mediach. Wiedza ekspercka nie ma płci, dlatego Forbes Women, Ofeminin i Onet Kobieta stworzyły BAZĘ ESKEPRTEK #nieczekam107lat. WYRÓWNAJMY GŁOS KOBIET I MĘŻCZYZN W MEDIACH. Zachęcamy kobiety-ekspertki do zapisywania się do bazy ekspertek. Możesz stworzyć własne portfolio, które pomoże nam i innym mediom w Polsce na kontakt z Tobą! W bazie opisujesz na jakich zasadach i w jakich dziedzinach tematycznych możemy się z Tobą skontaktować.

Partnerzy

Digital Festival

wspiera Bazę

Ekspertek

Fundacja Digital Poland dołączyła do grona partnerów akcji „Baza Ekspertek” na rzecz zniwelowania nierówności płci. W ramach tegorocznej edycji Digital Festival będziemy promować zaangażowanie kobiet w roli ekspertek dzielących się wiedzą z obszaru cyfryzacji i nowych technologii. Podczas sześciu tygodni Festivalu każdy z uczestników, będzie mógł wziąć udział w inicjatywach,  których celem jest wspieranie edukacji kobiet i przekazywanie umiejętności w obszarze nowych technologii. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wspólnym działaniom liczba kobiet w nowych technologiach będzie rosła szybciej.

Jak dołączyć do inicjatywy? 

Baza jest miejscem otwartym dla wszystkich ekspertek i mediów. Wejdź na stronę https://nieczekam107lat.ofeminin.pl/baza-ekspertek uzupełnij formularz i zostań ekspertką.

Chcesz zostać ekspertką? Wejdź na stronę https://nieczekam107lat.ofeminin.pl/baza-ekspertek i wypełnij formularz.

Szukasz ekspertki? Wejdź na stronę https://nieczekam107lat.ofeminin.pl/baza-ekspertek i znajdź ekspertkę w jednej z ponad 30 kategorii i zaproś ją do wywiadu, podcastu, programu video, etc.

Wzmocnijmy głos kobiet w Polsce. Teraz. Nie czekajmy 107 lat!