Formuła: Meetup

Technowzmocnienie dla HR. Nowe technologie w zarządzaniu zasobami ludzkimi – panel dyskusyjny

Nowe technologie dynamicznie wkraczają do działów HR większości organizacji. Nie są to już tylko arkusze kalkulacyjne wymagające od pracowników wykonywania rutynowej i powtarzalnej pracy, ale technologie wspierające proces wyboru pracowników z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, ich efektywnego rozwoju i budowania dobrostanu psychicznego. Jednocześnie rewolucja cyfrowa i rozwój koncepcji organizacji 4.0 stawia przed ekspertami od HR liczne pytania:

– Czy robot może stać się coachem?
– Czy praca pomiędzy mentorem/mentorką a mentee może być wsparta technologicznie?
– Czy sztuczna inteligencja może pomóc nam skuteczniej wybierać nowych pracowników?

Podczas panelu odpowiemy na wszystkie z powyższych pytań. Uczestnicy i uczestniczki zostaną zaproszeni do zapoznania się z najnowszymi pomysłami na technologiczne wzmocnienie HRu z perspektywy selekcji, coachingu i mentoringu. Spotkanie z zaproszonymi gośćmi stanie się idealną okazją do prezentacji autorskich rozwiązań start-upowych, wymiany doświadczeń i odkrycia mocy technologii w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Po panelu przewidziana jest sesja networkingowa.

Gospodarz panelu:

dr Artur Modliński
Jestem doktorem nauk o zarządzaniu i jakości, poszukiwaczem nieoczywistych wzorów, badaczem technologii. Na co dzień kieruję Centrum Badawczym CAICR na Wydziale Zarządzania UŁ oraz współpracuję z laboratoriami technologicznymi w Portugalii, Włoszech i Łotwie. Eksploruję biznes aby dostrzec to co nieodkryte i nieopisane, budując mosty pomiędzy nauką i biznesem. Wspieram firmy w robieniu rzetelnych i wiarygodnych badań rynkowych. Jestem autorem ponad 50 publikacji naukowych, realizował projekty naukowe i komercyjne finansowane z NCN, NCBiR i Komisji Europejskiej. Odkryłem i opisałem techno-empowerment, technoizację, konformizm algorytmiczny, dostrzegłem remanualizację i nowy typ konfliktu pomiędzy maszyną i człowiekiem. Teraz w roli trenera i doradcy podpowiadam organizacjom, jak sobie z nimi radzić.

Zaproszeni goście:

Małgorzata Jakubicz
Jestem liderką z ponad 15-letnim doświadczeniem w firmach o zasięgu lokalnym i globalnym. Od 2018 jestem coachem i trenerką przywództwa. W 2022 roku rozpoczęłam współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego, AGH oraz SGH jako wykładowczyni w obszarze przywództwa, w tym przywództwa w dobie transformacji cyfrowej. W 2020 roku ukazała się moja pierwsza książka ‘Lider w trampkach, czyli jak być przywódcą w zgodzie ze sobą’.

Sławomir Jędrzejczak
Cześć, jestem Sławek i od dziesięciu lat jestem związany z branżą retail w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuję się w obszarze sprzedaży, HR oraz rozwoju zasobów ludzkich. Prowadziłem procesy rekrutacyjne zarówno na polskim, jak i skandynawskim rynku. Od czterech lat zajmuję się rekrutacją zewnętrzną, wspierając klientów w obszarach e-commerce i retail w regionie EMEA. W HRK rekrutuję wysoko wykwalifikowanych specjalistów, managerów oraz kadrę zarządzającą wyższego szczebla.

Anna Musiał
Buduję strategię, zarządzam i skaluję – tak trzema słowami mogę opisać moją misję, którą spełniam w sektorze MŚP. Jestem pasjonatką nowoczesnych technologii i innowacji. HR, sprzedaż, obsługa klienta, zarządzanie projektem i całą firmą stało się teraz nie tylko przyjemniejsze, ale i łatwiejsze dzięki automatyzacji i nowym technologiom. W swojej pracy testuję i wykorzystuję wiele ciekawych narzędzi, które później polecam swoim partnerom biznesowym.

Tomasz Sąsiadek
Mam na imię Tomek, od ponad 16 lat współpracuję z biznesem, dużymi i średnimi organizacjami w Polsce i za granicą. Jako manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zróżnicowanymi i rozproszonymi zespołami na co dzień obserwowałem wyzwania współczesnego rynku pracy związane m.in. ze zwiększoną rotacją pracowników, pracą transakcyjną, zaburzonymi i często zanikającymi relacjami interpersonalnymi. Chcąc zaradzić tym problemom stworzyłem narzędzie – Mentiway, które umożliwia pełne wdrożenie i realizację programu mentoringowego w każdej organizacji.

ORGANIZATOR:

Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki

Logo organizatora