Formuła: Wydarzenie

Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Tydzień Płatności Bezgotówkowych, to specjalna akcja organizowana już kolejny rok przez Fundację Polska Bezgotówkowa. Jej celem jest przybliżenie płatności bezgotówkowych i wskazanie ich korzyści dla konsumentów, przedsiębiorców i gospodarki. A to wszystko poprzez konkursy, quizy, komunikację w punktach sprzedaży i poprzez media cyfrowe.

„Płać jak lubisz i graj o nagrody” – to hasło tegorocznego Tygodnia Płatności Bezgotówkowych, który trwać będzie w tym roku od 6 do 12 listopada.

W konkursie „Płać jak lubisz i graj o nagrody” mogą wziąć udział konsumenci, którzy lubią płacić cyfrowo i podzielą się swoimi wrażeniami z niecodziennej, wyjątkowej płatności. Można opisać swoje doświadczenia, podesłać zdjęcie lub film video – nagradzana będzie pozytywna kreatywność zgłoszeń. Do wygrania są vouchery na wycieczkę z biura podróży Itaka o wartości 3500 zł każdy, vouchery do sklepów iSpot, RTVEuroAGD, SMYK o wartości 1000 zł każdy oraz vouchery do sklepów sportowych Ski Team o wartości 500 zł każdy. Każdy kto wypełni zgłoszenie otrzyma również kod na bezpłatną miesięczną subskrypcję Empik Go Mini.

Z kolei konkurs „Rozwijaj z nami swój biznes” skierowany jest do przedsiębiorców, którzy korzystają z terminala płatniczego. Do wygrania są bardzo atrakcyjne pakiety usług marketingowych do wysokości nawet 15 tys. zł! Zwycięzca będzie mógł wybrać pakiet, skrojony na miarę aktualnych potrzeb rozwojowych w swojej firmie. Nagrodą gwarantowaną dla każdego, kto wypełni zgłoszenie w konkursie dla firm, jest bezpłatny eBook pt.” Skuteczny biznes w czasach kryzysu”.
Szczegóły obu konkursów oraz regulaminy dostępne są na stronie polskabezgotowkowa.pl.

Konkursom towarzyszy quiz edukacyjny, opracowany przez ekspertów z dziedziny finansów, który można rozwiązać, aby sprawdzić swoją wiedzę w obszarze płatności bezgotówkowych i przekonać się, czy ekspertem, specjalistą, a może mistrzem z dziedziny finansów – rozwiąż quiz na stronie polskabezgotowkowa.pl.

Partnerami Tygodnia Płatności Bezgotówkowych jest Visa oraz Mastercard. Do tegorocznej akcji przyłączyli się także: Empik, Ski Team, Fundacja Digital Poland, Carrefour oraz Donateo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Finansów.

 

ORGANIZATOR:

Fundacja Polska Bezgotówkowa

Logo organizatora
 • REJESTRACJA:
  Niewymagana
 • LINK: Strona wydarzenia
 • WSTĘP:
  Bezpłatny
 • LOKALIZACJA:
  W Internecie
 • DATA:
  6-12.11.2023
 • GODZINA:
 • PRZESTRZEŃ:
  Offline
  Online
 • WIEK:
  Wszyscy
 • MIEJSCE:
  Online
 • JĘZYK:
  Polski