Zostań partnerem 5. edycji Digital Festival

Digital Festival to największa inicjatywa w Polsce, która pokazuje, jak najlepiej czerpać z możliwości oferowanych przez nowe technologie. Festiwal jest szansą na zdobycie nowych umiejętności i praktycznej digitalowej wiedzy. Poprzez szereg inicjatyw podnosimy cyfrową świadomość społeczeństwa. Noc Innowacji, Akademia SkillUp czy test z cyfrowej wiedzy Digital Fitness – to tylko niektóre z zaplanowanych na ten rok atrakcji. Dołącz do grona partnerów 5. edycji Digital Festival i razem z nami działaj na rzecz edukacji Polaków!

 

Płatne formy współpracy

Bez współpracy nie ma innowacji, wiedzą o tym liderzy nowych technologii. Dlatego od czterech lat Digtial Festival realizuje swoją misję dzięki wsparciu największych firm, które wyznaczają cyfrowe trendy w Polsce i na świecie. Finansowanie głównych inicjatyw przez partnerów Festiwalu pozwala nieść kaganek oświaty poprzez wydarzenia rozrywkowe. Dla organizatorów Digital Festival to szansa na dotarcie do milionów Polaków, a dla partnerów możliwość pozycjonowania się w gronie organizacji, których celem jest budowa prawdziwie innowacyjnego społeczeństwa. Płatni partnerzy są obecni w kampanii głównej Digital Festival w dniach 01.10-10.11.2023, a także otrzymują możliwość wybrania ścieżki tematycznej m.in. Zakupy i finanse, Edukacja, Bezpieczeństwo, Planeta oraz Firma i praca. Tytuł Partnera Strategicznego, Partnera oraz Partnera Głównego poszczególnych inicjatyw oznacza również dostęp do współtworzenia i obecności w spotach, artykułach i podcastach publikowanych w największych mediach tradycyjnych oraz internetowych w kraju.

Formy partnerstwa: 

+ Partner Strategiczny Digital Festival

+ Partner Digital Festival

+ Partner Główny Akademii SkillUp

+ Partner Główny Digital Ars

+ Partner Główny Digital Fitness

+ Partner Główny Nocy Innowacji

+ Partner Raportów

NAPISZ DO NAS

 

Bezpłatne formy współpracy

+ Noc Innowacji

Noc Innowacji to idealna okazja, aby zaprezentować osiągnięcia polskiej nauki i biznesu, a także przekonać się jak cyfryzacja, zaawansowane technologie i robotyka zmieniają nasz świat. Wydarzenie jest magnesem dla najlepszych polskich innowatorów i przedsiębiorców. Na wzór Nocy Muzeów, polskie miasta takie jak: Warszawa. Łódź, Kraków, Białystok i wiele innych, otworzą dla zwiedzających drzwi centrów badawczo-rozwojowych, instytucji naukowych oraz firm. Dzięki temu każdy będzie mógł się zobaczyć świat najnowszych technologii z bliska. Jeśli reprezentujesz podmiot zainteresowany Nocą Innowacji, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą indywidualnie.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do formularza

+ Akademia SkillUp

Akademia SkillUp to wyjątkowa platforma z darmowymi szkoleniami, które pokazują jak skutecznie poruszać się w cyfrowym świecie. Na stronie Digital Festival prezentujemy bogatą ofertę kursów partnerów oraz własnych o zróżnicowanej tematyce. Akademia to szansa zdobycia prostych cyfrowych umiejętności lub uzupełnienia aktualnej wiedzy. Kurs z bezpieczeństwa w sieci, korzystania z elektronicznej poczty czy internetowych płatności – wszystko w jednym miejscu. Jesteś organizatorem szkoleń wpisujących się w tę tematykę? Zgłoś swoje szkolenie do projektu.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do formularza

+ Wydarzenia Partnerskie

Digital Festival to kilkadziesiąt inspirujących i intrygujących spotkań z technologiami oraz liderami cyfrowych zmian. To wiele wydarzeń edukacyjnych i rozrywkowych, ale także merytoryczna debata z ekspertami oraz decydentami. Debata, w której centrum jest człowiek i jego potrzeby. Wszystko po to, żeby zwiększyć technologiczną świadomość naszego społeczeństwa, podwyższyć jakość życia i zwiększyć naszą produktywność. Jesteś organizatorem wydarzenia związanego z cyfryzacją lub nowymi technologiami i organizujesz je w okresie trwania festiwalu. Koniecznie dodaj swoje wydarzenie do naszego festiwalowego kalendarza, uzupełniając formularz.

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do formularza

+ Partner Społecznościowy 

Dzięki współpracy w zakresie mediów społecznościowych możemy dotrzeć do milionów obywateli, wspólnie edukując i obalając wszelkie technologiczne mity (np. o szkodliwości sieci 5G), czy promując poprawne postawy przy korzystaniu z elektroniki, by ta, nie prowadziła do uzależnień. Masz konto w mediach społecznościowych? Prowadzisz stowarzyszenie, fundację, a może koło naukowe?

Napisz do nas

+ Inne formy współpracy

W trakcie festiwalu zorganizowane zostaną specjalne konkursy i koncerty charytatywne oraz ogłoszone zostaną nowe cyfrowe produkty. Masz inny ciekawy pomysł jak się włączyć? Napisz do nas, na pewno odpowiemy, bo w końcu Digital Festival jest dla wszystkich!

Napisz do nas