Digital Festival 2023 Digital Festival 2023
ZOSTAŃ PARTNEREM

3. EDYCJI
FESTIWALU

Wydarzenia

Digital Festival to kilkadziesiąt inspirujących i intrygujących spotkań z technologiami oraz liderami cyfrowych zmian. To wiele wydarzeń edukacyjnych i rozrywkowych, ale także merytoryczna debata z ekspertami oraz decydentami. Debata, w której centrum jest człowiek i jego potrzeby. Wszystko po to, żeby zwiększyć technologiczną świadomość naszego społeczeństwa, podwyższyć jakość życia i zwiększyć naszą produktywność.

Jesteś organizatorem wydarzenia związanego z cyfryzacją lub nowymi technologiami i organizujesz je w okresie trwania festiwalu? Koniecznie dodaj swoje wydarzenie do naszego festiwalowego kalendarza, uzupełniając formularz.

Noc innowacji

Digital Festival to niepowtarzalna okazja, żeby z bliska zobaczyć świat innowacji. Na wzór Nocy Muzeów, polskie miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Lublin, Łódź i wiele innych, otworzą drzwi centrów badawczo – rozwojowych, instytucji państwowych i naukowych oraz firm. Dzięki temu, każdy będzie mógł zobaczyć świat najnowszych technologii, które stopniowo zmieniają nasze codzienne funkcjonowanie.

Jeśli reprezentujesz podmiot zainteresowany Nocą Innowacji, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą indywidualnie.

Cyfrowe zniżki

Digital Festival to nowe święto promocji w sklepach internetowych. Firmy partnerskie będą oferować zniżki i promocje na swoje produkty oraz usługi. W tym czasie każdy będzie mógł upolować jakąś okazję. Organizatorom zależy na popularyzacji nie tylko zakupów online, ale także płatności bezgotówkowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany partnerstwem w Cyfrowych Zniżkach, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą indywidualnie.

AKADEMIA SKILLUP

Digital Festival to czas podnoszenia swoich umiejętności cyfrowych. Akademia SkillUp to wyjątkowa platforma ze szkoleniami, które krok po kroku odkrywają przed uczestnikami możliwości nowych technologii. Akademia to szansa zdobycia prostych cyfrowych umiejętności lub uzupełnienia swojej wiedzy na wyższym poziomie. Kurs z bezpieczeństwa w sieci, korzystania z elektronicznej poczty czy internetowych płatności – wszystko w jednym miejscu. Z nami dowiesz się jak poruszać się w cyfrowym świecie!

Jesteś organizatorem szkoleń wpisujących się w tę tematykę? Zgłoś swoje szkolenie do projektu!

Dodatkowe formy
współpracy

Partner dnia

Każdy dzień festiwalu ma swoją cyfrową tematykę. Od cyfrowej kultury przez edukację, rozrywkę, pracę i firmę, cyberbezpieczeństwo czy finanse i innowacje. Każdego dnia razem z Partnerem edukujemy społeczeństwo w wybranej tematyce poprzez zasięgowe media, materiały edukacyjne czy dedykowane inicjatywy.

Partner Społecznościowy

Bez współpracy nie ma innowacji, wiedzą o tym liderzy nowych technologii. Dzięki współpracy w zakresie mediów społecznościowych możemy dotrzeć do milionów obywateli, wspólnie edukując i obalając wszelkie technologiczne mity (np. o szkodliwości sieci 5G), czy promując poprawne postawy przy korzystaniu z elektroniki, by ta, nie prowadziła do uzależnień. Masz konto w mediach społecznościowych? Prowadzisz stowarzyszenie, fundację, a może koło naukowe?

Inne formy współpracy

W trakcie festiwalu zorganizowane zostaną specjalne konkursy i koncerty charytatywne oraz ogłoszone zostaną nowe cyfrowe produkty. Masz inny ciekawy pomysł jak się włączyć? Napisz do nas, na pewno odpowiemy, bo w końcu Digital Festival jest dla wszystkich!