8 października, 2020

Jesteś fanem zakupów online? Dołącz do Festiwalu Cyfryzacji i poczuj moc cyfrowych zniżek

Polacy pokochali zakupy online. Są łatwe i dla każdego, a w czasach pandemii stały się najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Zbliżający się Festiwal Cyfryzacji to święto promocji w sklepach internetowych, podczas którego każdy będzie mógł upolować fantastyczne okazje i skorzystać z cyfrowych zniżek sięgających nawet 50 %.

Polska od lat należy do czołówki krajów Europejskich z najszybciej rosnącymi wydatkami na zakupy online. Jesteśmy fanami internetowych sklepów i bezgotówkowych płatności, które oferują wiele korzyści. To alternatywa dla wszystkich, którzy chcą kupować łatwiej, taniej i wygodniej mając nieograniczony wachlarz wyboru. Dziś bez wychodzenia z domu możemy znaleźć pożądany produkt i zamówić dostawę pod drzwi. Nie musimy się też martwić godzinami otwarcia sklepu, czy kolejkami przy kasie. Epidemia koronawirusa dodatkowo przyśpieszyła ten proces i sprawiła, że nawet sceptycznie nastawieni konsumenci przenieśli się do świata online. Jak wynika z raportu Santander Consumer Banku „Polaków portfel własny – wyjątkowe lato”, dziś już co szósty Polak przyznaje, że pandemia zmieniła jego zakupowe nawyki, a większość rzeczy zamawia w sieci. Dodatkowo wiele firm w trakcie lockdownu i zamrożenia gospodarki, zdecydowała się na rozpoczęcie sprzedaży online, co pozwoliło na zmniejszenie skutków kryzysu. Raport organizacji eCommerce Europe pokazuje, że efektem migracji konsumentów z trybu offline do online będzie ponad 30 % wzrost na wydatki internetowe, które pod koniec 2020 roku przekroczą 15,3 mld euro.

Czas na cenowe szaleństwo  

Już 1 października rusza druga edycja Festiwalu Cyfryzacji, która potrwa aż 10 dni. To największe wydarzenie edukacyjno-technologiczne w Polsce organizowane przez Fundację Digital Poland. Festiwal służy jako platforma edukacyjna Polaków, którzy dzięki niej będą mogli za darmo rozwijać swoje cyfrowe kompetencje i zrozumieć działanie najnowszych technologii. Zakupy online to idealny przykład jak innowacyjne rozwiązania ułatwiają nasze życie każdego dnia. Dlatego w kalendarzu festiwalu po raz kolejny nie mogło zabraknąć inicjatywy Cyfrowe Zniżki. To wyjątkowy czas dla wszystkich łowców okazji. W trakcie trwania festiwalu każdy będzie mógł skorzystać z Cyfrowych Zniżek na produkty i usługi oferowane przez firmy partnerskie. Do akcji dołączyły m.in. T-Mobile, Forbes, UPC, czy Newsweek. Rabaty i wyprzedaże dostępne będą dla każdego, kto w czasie 10 festiwalowych dni zrobi bezgotówkowe zakupy przez internet, korzystając z kodów umieszczonych na stronie Festiwalu Cyfryzacji.

Z tej okazji produkty w niższych cenach znajdziesz m. in. w sklepach internetowych Komputronik i OutletRTVAGD.pl. Dzięki specjalnym kodom rabatowym będziesz mógł zamówić fotoksiążki i odbitki 30% taniej w Colorland i uzyskać 30-dniowy dostęp do 30 000 ebooków i 6 000 audiobooków w usłudze Empik Go. Dzięki Visa możesz zgarnąć grę za darmo na GOG.COM. 53 000 gier Children of Morta do rozdania! Nasi Partnerzy przygotowali również -50% na kwartalny dostęp do ponad 20 serwisów informacyjnych. Wśród Cyfrowych Zniżek znajdziesz też wiele promocji na kursy i produkty edukacyjne. Wybierz kurs dopasowany do Twoich potrzeb i wejdź do branży IT, oszczędzając nawet do 2 400 zł! Dodatkowo uzyskaj dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier dołączając do Xbox Game Pass, skorzystaj z promocji na subskrypcje, gry i konsole Xbox aby przenieś swą grę na wyższy poziom.

Cyfrowe zniżki to 10 dni zakupowego szaleństwa oraz świetna okazja, by skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Dla nowicjuszy to szansa na przełamanie strachu przed zakupami online, które są szybkie i bezpieczne. W tym roku przygotowujemy dla wszystkich uczestników jeszcze więcej niepowtarzalnych zniżek i rabatów. Szczegóły dotyczące akcji, regulamin oraz nowych partnerów na bieżąco można śledzić na stronie Festiwalu Cyfryzacji.

Partnerami Strategicznymi Festiwalu Cyfryzacji są: VISA, T-Mobile, RASP, Player, Huawei. Partnerami są: UPC, Stroer, Sage, PwC, Polska Press, Polpharma, IdoSell, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.

O Fundacji Digital Poland

Fundacja Digital Poland została powołana w celu integracji firm i społeczeństwa. Zajmuje się propagowaniem wiedzy dotyczącej roli innowacji i cyfryzacji w rozwoju gospodarczym kraju. Skupia firmy i organizacje z różnych branż, zachęcając je do współpracy nad konkretnymi projektami. Misją Fundacji jest pozycjonowanie Polski jako wiodącego ośrodka innowacji cyfrowych na świecie. Promując międzynarodową i międzybranżową inicjatywę, łącząc siły, tematy i tworząc sieć kontaktów i relacji mobilizuje firmy do przechodzenia transformacji z offline do online. Fundacja Digital Poland zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są zainteresowani realizowaniem innowacyjnych projektów, które odmienią polską gospodarkę.

Rodzaj treści: Artykuł,
Autor wpisu / Partner wpisu: Paulina Szkoła /