9 listopada, 2023

Nowoczesny Senior na kanapie Dzień Dobry TVN

Nasza akcja edukacyjna „Nowoczesny Senior” trafiła na kanapę Dzień Dobry TVN!

Jak zachęcić seniorów do tego, by korzystali z udogodnień technologicznych i tym samym zapewnili sobie bezpieczeństwo? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadała Nell Przybylska z Fundacji Digital Poland oraz Sławomira Pieńkowska, prezeska Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Żoliborzu.

Projekt „Nowoczesny Senior” ma na celu wzmocnienie kompetencji cyfrowych wśród starszego pokolenia i od lat jest jedną z najważniejszych inicjatyw Digital Festival. Towarzyszy mu kompleksowy poradnik, który krok po kroku wprowadzający seniorów w cyfrowy świat i opisuje jak być w nim skutecznym i sprawnym. W tym roku udało się wydrukować 4000 egzemplarzy poradnika i nawiązać współpracę m.in. z Uniwersytetami Trzeciego Wieku.

Dla tych co szukają w sieci naszego poradnika podpowiadamy, gdzie najszybciej go odszukać. Wystarczy wejść na stronę Fundacji Digital Poland i bezpłatnie pobrać książkę w wersji cyfrowej.

Ogromne podziękowania dla TVN Warner Bros. Discovery oraz Fundacji Polska Bezgotówkowa i Visa – razem tworzymy prawdziwy dream team dla seniorów w erze cyfrowej.

Rodzaj treści: Materiał Video,
Autor wpisu / Partner wpisu: TVN Warner Bros. Discovery