18 marca, 2022

Pomóż zorganizować Digital Festival 2022! Zostań cyfrowym wolontariuszem

Czy uważasz, że nowe technologie zmieniają świat? Chcesz przyczynić się do tego, aby Polska stała się jednym z głównych Centrum Innowacji Cyfrowych w Europie? Wierzysz w siłę społecznych inicjatyw? Dołącz do zespołu cyfrowych wolontariuszy Digital Festival!  

Już w październiku po raz czwarty startuje Digital Festival, największa edukacyjno-technologiczna inicjatywa w Polsce. Festiwal to platforma do edukacji Polaków, którzy dzięki mogą rozwijać kompetencje przyszłości oraz zobaczyć z bliska świat nowych technologii. Od 2019 udało nam się dotrzeć do kilkudziesięciu milionów osób w kraju i rozpocząć prawdziwą cyfrową rewolucję!  

Cyfrowi wolontariusze 

W tym roku do realizacji naszej misji poszukujemy cyfrowych wolontariuszy w każdym wieku, których łączy zainteresowanie nowymi technologiami oraz chęć rozwoju kompetencji przyszłości. Wolontariat to dobra okazja do:  

1. Współorganizowania największej edukacyjno-technologicznej inicjatywy w Polsce 

Digital Festival, to od lat największe święto nowych technologii w Polsce, a Ty możesz dołączyć do wybranego przez Ciebie projektu. Chcesz współpracować z najlepszymi polskimi innowatorami i przedsiębiorcami przy organizacji Nocy Innowacji? A może wolisz rozwinąć swój kreatywny potencjał i tworzyć artykuły na festiwalową Strefę Wiedzy? Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, a program wolontariatu będzie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb. Możesz również zadecydować, ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić na pracę w fundacji.  

2. Zdobycia kluczowych na rynku pracy kompetencji 

Krytyczne myślenie, analiza i rozwiązywanie problemów to najbardziej poszukiwane umiejętności w najbliższej przyszłości. Pomoc w organizacji ogólnopolskiego wydarzenia to okazja, aby zdobyć je wszystkie. Każdego dnia będziesz mieć możliwość pracy w dynamicznym zespole oraz rozwiązywania interesujących wyzwań. Pomoc przy naszej inicjatywie umożliwi Ci również nawiązywanie kontaktów i relacji, które z pewnością zaowocują ciekawymi perspektywami na rynku pracy. Dodatkowo po zakończeniu wolontariatu otrzymasz certyfikat oraz list referencyjny.  

3. Pracy z liderami cyfrowej transformacji w Polsce  

Digital Festival tworzą największe ogólnopolskie i międzynarodowe marki. W ostatnich latach partnerami Festiwalu były firmy takie jak Visa, TVN Discovery, T-Mobile, Microsoft oraz EY. Poprzez wolontariat zyskasz możliwość współpracy z przedstawicielami topowych organizacji, a także poznasz najnowsze trendy w technologii i biznesie.  

4. Dobrej zabawy!  

Zespół Digital Festival tworzą pasjonaci nowych technologii, którzy wierzą, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić! Lubimy dzielić się naszą wiedzą i pozytywną energią, która sprawia, że praca staje się przyjemnością.  

Oczekujemy od Ciebie:   

– Zaangażowania i odpowiedzialności 

– Dostępności od maja lub czerwca do października. Pamiętaj, że decyzja o tym, ile godzin tygodniowo możesz wspierać Digital Festival należy do Ciebie 

– Łatwości w nawiązywaniu kontaktów  

– Ciekawości świata oraz chęci do nauki  

Jeśli chcesz pomóc nam w organizacji Festiwalu, prześlij swoje CV na adres: [email protected]. Masz dodatkowe pytania? Z chęcią na nie odpowiemy pod tym samym adresem😊  

Rodzaj treści: Artykuł,
Autor wpisu / Partner wpisu: Paulina Szkoła /